احتمال گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: با توجه به پیش بینی وزش باد، احتمال کاهش کیفیت هوا و گرد و غبار در این استان در روز سه شنبه وجود دارد.

مهری هاشمی دوین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس پیش بینی‌های انجام شده، جو نسبتاً پایدار برای امروز و فردا در استان حاکم است. وی افزود: در برخی ساعات بعدازظهر، افزایش شدت وزش باد پیش بینی شده است که بیشت در مناطق نوار شمالی و جنوبی خواهد بود.

هاشمی دوین اظهار داشت: روند افزایش دمای هوا در خراسان شمالی تا صبح چهارشنبه ادمه دارد و در این مدت مردم استان افزایش سه تا پنج درجه سانتیگرادی دمای هوا را تجربه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شدت وزش باد در روز سه شنبه، بخصوص در ساعات بعدازظهر احتمال وقوع پدیده گردو خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته شیروان با کمینه دمای ۱۴ درجه سانتیگراد، سردترین و جاجرم با ۳۷ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین نقطه استان بوده اند.

منبع خبر:

https://www.irna.ir/news/83365930/

تاریخ انتشار :

2019-06-23

منتشر کننده :

Masoudi

به اشتراک بگذارید :

دسته بندی :

پست های مرتبط


سایه ویرانگر گرد و غبار بر روی آبسنگ‌های مرجانی

تهران – ایرنا – مدیرکل دفتر زیست بوم‌های دریایی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: وقتی گرد و غبار بر روی دریاها و اقیانوس‌ها...

نهال‌کاری در کانون‌های گردو غبار بستر تالاب هامون

زاهدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت:طرح نهال‌کاری در کانون‌های گرد و غبار تالاب بین‌المللی هامون به مساحت بیش‌از...

دولت دوازدهم برای مقابله با گرد و غبار ۳۷۰ میلیون دلار هزینه کرده است

تهران – ایرنا – دبیر ستاد مقابله با پدیده گرد و غبار گفت: دولت دوازدهم از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹ حدود ۳۷۰...

آیا ۴ کانون جدی تولید گردوغبار دریاچه ارومیه مهار شدند

تهران (پانا) – مدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت میزان قابل توجهی از گرد و غبار در حوضه...

نظر خودت را بیان کنید

اخبار

اعضای حقوقی شبکه

اعضای حقیقی شبکه

گزارش

فناوری